MXP5KE45AE3
MXP5KE45AE3
Onderdeel nummer:
MXP5KE45AE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO41
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12911 Pieces
Data papier:
MXP5KE45AE3.pdf
Invoering
Kopen MXP5KE45AE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):45V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:72.7V
Spanning - Onderbreking (Min):50V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:DO-204AL (DO-41)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:500W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AL, DO-41, Axial
Andere namen:1086-12952
1086-12952-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXP5KE45AE3
Beschrijving:TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO41
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):6.9A