MXSMBJ12CA
MXSMBJ12CA
Onderdeel nummer:
MXSMBJ12CA
Beschrijving:
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
beschikbare kwaliteit:
16133 Pieces
Data papier:
MXSMBJ12CA.pdf
Invoering
Kopen MXSMBJ12CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):12V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:19.9V
Spanning - Onderbreking (Min):13.3V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMBJ (DO-214AA)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Andere namen:1086-14015
1086-14015-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMBJ12CA
Beschrijving:TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):30.2A