MXSMBJ150CAE3
MXSMBJ150CAE3
Onderdeel nummer:
MXSMBJ150CAE3
Beschrijving:
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
beschikbare kwaliteit:
16820 Pieces
Data papier:
MXSMBJ150CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMBJ150CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:243V
Spanning - Onderbreking (Min):167V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Andere namen:1086-14032
1086-14032-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMBJ150CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):2.5A