MXSMBJ48CAE3
MXSMBJ48CAE3
Onderdeel nummer:
MXSMBJ48CAE3
Beschrijving:
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
beschikbare kwaliteit:
19377 Pieces
Data papier:
MXSMBJ48CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMBJ48CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):48V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:77.4V
Spanning - Onderbreking (Min):53.3V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Andere namen:1086-14114
1086-14114-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMBJ48CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):7.7A