MXSMCG26AE3
Onderdeel nummer:
MXSMCG26AE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14507 Pieces
Data papier:
MXSMCG26AE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMCG26AE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):26V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:42.1V
Spanning - Onderbreking (Min):28.9V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMCG (DO-215AB)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:1500W (1.5kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen:1086-14292
1086-14292-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMCG26AE3
Beschrijving:TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):35.6A