Kopen NC4D-DC24V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 2.4 VDC |
| Klemtype: | Plug In |
| switching Voltage: | 250VAC - Max |
| Serie: | NC |
| release Time: | 10ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tube |
| Andere namen: | 255-2826 NC4D-DC24V-ND NC4DDC24V |
| Temperatuur: | -40°C ~ 55°C |
| opereren Time: | 20ms |
| montage Type: | Socketable |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | NC4D-DC24V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V |
| Contact Rating (Current): | 5A |
| Contact Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Contactformulier: | 4PDT (4 Form C) |
| coil Voltage: | 24VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 800 Ohms |
| coil Vermogen: | 720 mW |
| coil Current: | 30mA |
| Email: | [email protected] |