NH00G160
Onderdeel nummer:
NH00G160
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE SQUARE 160A 500VAC/440VDC
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14388 Pieces
Data papier:
NH00G160.pdf
Invoering
Kopen NH00G160 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:440V
Nominale spanning - AC:500V
Size / Dimension:2.126" L x 2.220" W x 1.181" H (54.00mm x 56.40mm x 30.00mm)
Serie:-
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Rectangular, Blade
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Onderdeelnummer:NH00G160
Fuse Type:Square
Kenmerken:Indicating
Beschrijving:FUSE SQUARE 160A 500VAC/440VDC
Huidige score:160A