Kopen NSD-1202 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | 24 V ~ 40 V |
| Technologie: | CMOS |
| Leverancier Device Pakket: | 16-QFN (4x4) |
| Stapresolutie: | - |
| Serie: | SQUIGGLE® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Uitgangsconfiguratie: | Half Bridge (4) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper: | - |
| Motor Type - AC, DC: | Piezo |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | NSD-1202 |
| Interface: | I²C |
| Functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgebreide beschrijving: | Motor Driver CMOS I²C 16-QFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC MOTOR DRIVER SQUIGGLE 16QFN |
| Current - Output: | 25mA |
| toepassingen: | Haptic Feedback |
| Email: | [email protected] |