Kopen NSD32M40 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 415V |
| Size / Dimension: | 0.689" Dia x 1.362" L (17.50mm x 34.60mm) |
| Serie: | NSD |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Alternating) |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 1500 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | NSD32M40 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR |
| Huidige score: | 40A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 80kA |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |