Kopen OARS1R030FLF met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±40ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | Strip |
| Size / Dimension: | 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm) |
| Serie: | OARS |
| Weerstand (Ohm): | 0.03 |
| Vermogen (Watt): | 2W |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | Strip, C Bend |
| Andere namen: | 989-1007-1 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 160°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | OARS1R030FLF |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.150" (3.81mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.03 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element |
| Beschrijving: | RES SMD 0.03 OHM 1% 2W STRIP |
| Samenstelling: | Metal Element |
| Email: | [email protected] |