Kopen OPA2337EA/3K met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 500µV |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-8 |
| slew Rate: | 1.2 V/µs |
| Serie: | MicroAmplifier™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-8 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andere namen: | 296-26252-2 OPA2337EA/3K-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | OPA2337EA/3K |
| Gain Bandwidth Product: | 3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-8 |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-8 |
| Current - Supply: | 525µA |
| Current - Output / Channel: | 9mA |
| Current - Input Bias: | 0.2pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |