OPA2344EA/2K5
Onderdeel nummer:
OPA2344EA/2K5
Fabrikant:
Beschrijving:
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP
Data papier:
OPA2344EA/2K5.pdf
Invoering
Kopen OPA2344EA/2K5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Supply, Single / Dual (±):2.5 V ~ 5.5 V
Voltage - Input Offset:200µV
Leverancier Device Pakket:8-VSSOP
slew Rate:0.8 V/µs
Serie:MicroAmplifier™
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type:Rail-to-Rail
Andere namen:296-41353-2
OPA2344EA/2K5-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal circuits:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:OPA2344EA/2K5
Gain Bandwidth Product:1MHz
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
Beschrijving:IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP
Current - Supply:150µA
Current - Output / Channel:15mA