Kopen OPA547F/500 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 8 V ~ 60 V, ±4 V ~ 30 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 1mV |
| Leverancier Device Pakket: | DDPAK/TO-263-7 |
| slew Rate: | 6 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Output Type: | - |
| Andere namen: | 296-26289-2 OPA547F/500-ND OPA547F500 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | OPA547F/500 |
| Gain Bandwidth Product: | 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 1 Circuit DDPAK/TO-263-7 |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 1MHZ DDPAK |
| Current - Supply: | 10mA |
| Current - Output / Channel: | 750mA |
| Current - Input Bias: | 100nA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |