Kopen P0720ZB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 4V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 65V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 88V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 12-SIP |
| Aantal elementen: | 4 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P0720ZB |
| Beschrijving: | SIDAC/FUSE SYM 4CHP 65V 250A SIP |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 250A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 80A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 50pF |
| Email: | [email protected] |