Kopen P1001DF-1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Klem: | 85V |
|---|---|
| Technologie: | Mixed Technology |
| Leverancier Device Pakket: | MS-012 |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | P1001DF-1TR P1001DF1 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P1001DF-1 |
| Beschrijving: | SIDACTOR SLIC 85V 30A 8SOIC |
| toepassingen: | SLIC |
| Email: | [email protected] |