Kopen P1100SDRP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 4V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 90V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 130V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AA, SMB |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P1100SDRP |
| Beschrijving: | SIDAC HI SURGE 90V 1000A DO214 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 1000A (1kA) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 200A |
| Current - Hold (IH): | 50mA |
| Capaciteit: | 115pF |
| Email: | [email protected] |