Kopen P1104UALRP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 4V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 90V, 180V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 130V, 260V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-SMD, Gull Wing |
| Andere namen: | P1104UAL |
| Aantal elementen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P1104UALRP |
| Beschrijving: | SIDACTOR 4CHP 180V 150A MS013 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 45A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 30pF, 50pF |
| Email: | [email protected] |