Kopen P1553ZC met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 8V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 130V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 180V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 20-SIP |
| Aantal elementen: | 12 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P1553ZC |
| Beschrijving: | SIDAC/FUSE 12CHP 130V 400A 20SIP |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 400A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 100A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 40pF |
| Email: | [email protected] |