Kopen P1804UCTP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 4V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 170V, 340V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 220V, 440V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 6-SMD, Gull Wing |
| Aantal elementen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P1804UCTP |
| Beschrijving: | SIDACTOR 4CH 170/340V 400A MS013 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 400A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 100A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 50pF, 90pF |
| Email: | [email protected] |