Kopen P2353UBRP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 8V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 200V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 270V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-SMD, Gull Wing |
| Aantal elementen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P2353UBRP |
| Beschrijving: | SIDAC SYM 3CHP 200V 250A MS-013 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 250A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 80A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 50pF, 75pF |
| Email: | [email protected] |