Kopen P2703ACMC met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 8V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 230V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 300V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 No Tab |
| Aantal elementen: | 3 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P2703ACMC |
| Beschrijving: | SIDAC MC 3CHP 230V 400A TO-220 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 400A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 100A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 30pF, 40pF |
| Email: | [email protected] |