Kopen P5103AB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 8V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 420V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 600V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 No Tab |
| Andere namen: | Q1752442A |
| Aantal elementen: | 3 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P5103AB |
| Beschrijving: | SIDACTOR 600V TO-220VAR 3TERMINL |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 250A |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 80A |
| Current - Hold (IH): | 150mA |
| Capaciteit: | 40pF, 60pF |
| Email: | [email protected] |