Kopen PAM8303CCYC met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 3W x 1 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PAM8303CCYC |
| Kenmerken: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 8-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO 3W CLASS D 8MSOP |
| Email: | [email protected] |