Kopen PCA9517DGKRG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 0.9 V ~ 5.5 V, 2.7 V ~ 5.5V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| Signal Conditioning: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| uitgang: | 2-Wire Bus |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PCA9517DGKRG4 |
| Invoer: | 2-Wire Bus |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, ReDriver 2 Channel 400kHz 8-VSSOP |
| Beschrijving: | IC REDRIVER I2C 1CH 8VSSOP |
| Vertragingstijd: | - |
| Data Rate (Max): | 400kHz |
| Current - Supply: | 1.5mA |
| Capaciteit - Input: | 6pF |
| toepassingen: | I²C |
| Email: | [email protected] |