Kopen PCV1C681MCL2GS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | PCV |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 4.4A @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 493-4530-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 21 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PCV1C681MCL2GS |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.500" (12.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 680µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 19 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 19 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V SMD |
| Capaciteit: | 680µF |