Kopen PCX1E390MCS1GS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 25V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | PCX |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 1.2A @ 100kHz |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 493-13696-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 21 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PCX1E390MCS1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 39µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 55 mOhm 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 55 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 39UF 20% 25V SMD |
| Capaciteit: | 39µF |