Kopen PD54003S-E met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Test: | 7.5V |
|---|---|
| Spanning - Nominale: | 25V |
| transistor Type: | LDMOS |
| Leverancier Device Pakket: | PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Serie: | - |
| Vermogen: | 3W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| ruisgetal: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PD54003S-E |
| Krijgen: | 12dB |
| Frequentie: | 500MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Mosfet LDMOS 7.5V 50mA 500MHz 12dB 3W PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Beschrijving: | TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF |
| Huidige score: | 4A |
| Current - Test: | 50mA |
| Email: | [email protected] |