Kopen PD57006-E met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Test: | 28V |
|---|---|
| Spanning - Nominale: | 65V |
| transistor Type: | LDMOS |
| Leverancier Device Pakket: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Serie: | - |
| Vermogen: | 6W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Andere namen: | 497-6719-5 PD57006-E-ND PD57006E |
| ruisgetal: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PD57006-E |
| Krijgen: | 15dB |
| Frequentie: | 945MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Mosfet LDMOS 28V 70mA 945MHz 15dB 6W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Beschrijving: | FET RF 65V 945MHZ PWRSO-10 |
| Huidige score: | 1A |
| Current - Test: | 70mA |
| Email: | [email protected] |