Kopen PD69000DC-0301 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 44 V ~ 57 V |
|---|---|
| Type: | Power Management |
| Leverancier Device Pakket: | 44-QFP |
| normen: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 59W |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PD69000DC-0301 |
| Interne Switch (s): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Over Ethernet Controller Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 44-QFP |
| Beschrijving: | IC POE CONTROLLER 44QFP |
| Current - Supply: | - |
| Hulpvoering: | - |
| Email: | [email protected] |