PFE5KR370
Onderdeel nummer:
PFE5KR370
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 0.37 OHM 10% 925W
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16029 Pieces
Data papier:
PFE5KR370.pdf
Invoering
Kopen PFE5KR370 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±10%
temperatuurcoëfficiënt:±300ppm/°C
Size / Dimension:-
Serie:Powr-Rib®PFE
Weerstand (Ohm):0.37
Vermogen (Watt):925W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Tubular
Andere namen:OHPFE5KR370
OHPFE5KR370-ND
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
montage Feature:Brackets
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PFE5KR370
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 0.37 OHM 10% 925W