Kopen PFST.350 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 30V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 3s |
| Dikte (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Size / Dimension: | 1.185" L x 0.522" W (30.10mm x 13.25mm) |
| Serie: | PFST |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 40 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 17 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Strap |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | User Defined |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PFST.350 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 30V Ih User Defined Strap |
| Beschrijving: | FUSE PTC 3.50A 30V RESET AXIAL |
| Current - Trip (It): | 6.3A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 3.5A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |