Kopen PI2002-00-QEIG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | -48V |
|---|---|
| Type: | N+1 ORing Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 10-TDFN (3x3) |
| Serie: | Cool-ORing® |
| Ratio - Input: Output: | N:1 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PI2002-00-QEIG |
| Interne Switch (s): | No |
| FET Type: | N-Channel |
| Uitgebreide beschrijving: | OR Controller N+1 ORing Controller N-Channel N:1 10-TDFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC OR CTRLR |
| Delay Time - OFF: | 120ns |
| Current - Supply: | 3.7mA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | N+1 Power Supplies, Telecom/Datacom Systems |
| Email: | [email protected] |