Kopen PI3L110QE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Switch Circuit: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 16-QSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 8 Ohm |
| Aantal kanalen: | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PI3L110QE |
| Kenmerken: | 10/100 Base-T |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecommunications Switch IC 4 Channel 16-QSOP |
| Beschrijving: | IC ETHERNET SWITCH QUAD 16QSOP |
| toepassingen: | Telecommunications |
| -3dB bandbreedte: | 350MHz |
| Email: | [email protected] |