Kopen PI49FCT32802QEX met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-QSOP |
| Serie: | 49FCT |
| Ratio - Input: Output: | 1:5 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| uitgang: | CMOS, TTL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PI49FCT32802QEX |
| Invoer: | CMOS, TTL |
| Frequentie - Max: | 133MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 133MHz 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Differential - Input: Output: | No/No |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 1:5 133MHZ 16QSOP |
| Email: | [email protected] |