Kopen PI5C16245VE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Type: | Bus Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 48-SSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PI5C16245VE |
| onafhankelijke Circuits: | 2 |
| Uitgebreide beschrijving: | Bus Switch 8 x 1:1 48-SSOP |
| Beschrijving: | IC 16-BIT 4-PORT BUS SW 48-SSOP |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Circuit: | 8 x 1:1 |
| Email: | [email protected] |