Kopen PI6C48535-01LE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 2:4 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| uitgang: | LVPECL |
| Andere namen: | PI6C4853501LE |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PI6C48535-01LE |
| Invoer: | LVCMOS, LVPECL, LVTTL |
| Frequentie - Max: | 500MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 500MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Differential - Input: Output: | No/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER MUX 2:4 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |