Kopen PI7C9X760ABLEX met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
|---|---|
| normen: | - |
| Serie: | - |
| Protocol: | I²C |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PI7C9X760ABLEX |
| Interface: | UART |
| Functie: | Bridge, I²C/SPI to UART |
| Uitgebreide beschrijving: | I²C Bridge, I²C/SPI to UART UART Interface |
| Beschrijving: | IC BRIDGE CTRLR I2C/SPI |
| Current - Supply: | 6mA |
| Email: | [email protected] |