Kopen PI90LV044LE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
| Type: | Crosspoint Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 28-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PI90LV044LE |
| onafhankelijke Circuits: | 2 |
| Uitgebreide beschrijving: | Crosspoint Switch 2 x 2:2 28-TSSOP |
| Beschrijving: | IC LVDS DUAL 2X2 CROSSPT 28TSSOP |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Circuit: | 2 x 2:2 |
| Email: | [email protected] |