Kopen PLA193STR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 600 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 6-SMD |
| Serie: | PLA, OptoMOS® |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 50 Ohm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PLA193STR |
| load Current: | 100mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RELAY OPTOMOS 100MA SP-NO 6-SMD |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |