Kopen PLB171P met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 800 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 6-Flatpack |
| Serie: | PLB, OptoMOS® |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) 6 Leads |
| Output Type: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 55 Ohm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PLB171P |
| load Current: | 80mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 8-SMD (0.300", 7.62mm) 6 Leads |
| Beschrijving: | RELAY OPTOMOS 80MA SP-NC 6FLTPK |
| Circuit: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |