PLF0J221MDL4TD
PLF0J221MDL4TD
Onderdeel nummer:
PLF0J221MDL4TD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
Data papier:
1.PLF0J221MDL4TD.pdf2.PLF0J221MDL4TD.pdf
Invoering
Kopen PLF0J221MDL4TD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:PLF
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:3.2A @ 100kHz
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-14098-2
493-14098-2-ND
PLF0J221MDL4TD-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLF0J221MDL4TD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):20 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
Capaciteit:220µF