PLF1D390MCL2
PLF1D390MCL2
Onderdeel nummer:
PLF1D390MCL2
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 39UF 20% 20V T/H
Data papier:
1.PLF1D390MCL2.pdf2.PLF1D390MCL2.pdf
Invoering
Kopen PLF1D390MCL2 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:20V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:PLF
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:2A @ 100kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLF1D390MCL2
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.276" (7.00mm)
Uitgebreide beschrijving:39µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):45 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 39UF 20% 20V T/H
Capaciteit:39µF