PLS1C471MDO1
PLS1C471MDO1
Onderdeel nummer:
PLS1C471MDO1
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Data papier:
1.PLS1C471MDO1.pdf2.PLS1C471MDO1.pdf
Invoering
Kopen PLS1C471MDO1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:PLS
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:4.7A @ 100kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLS1C471MDO1
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):9 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Capaciteit:470µF