PLX1H470MDL1TD
PLX1H470MDL1TD
Onderdeel nummer:
PLX1H470MDL1TD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V T/H
Data papier:
1.PLX1H470MDL1TD.pdf2.PLX1H470MDL1TD.pdf
Invoering
Kopen PLX1H470MDL1TD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:PLX
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:2.6A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-4685-2
493-4685-2-ND
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLX1H470MDL1TD
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF ±20% 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 29 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):29 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V T/H
Capaciteit:47µF