Kopen PM0402-27NJ met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | PM0402 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 100MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0402 (1005 Metric) |
| Andere namen: | PM040227NJ |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ceramic |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM0402-27NJ |
| Inductie: | 27nH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Frequentie - Test: | 100MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 1.6GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 27nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 900 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 27NH 200MA 900 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 900 mOhm Max |
| Huidige score: | 200mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |