Kopen PM1210-2R7J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | 1210 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | PM1210 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 7.96MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1210 (3225 Metric) |
| Andere namen: | M6110TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM1210-2R7J |
| Inductie: | 2.7µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Frequentie - Test: | 7.96MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 70MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.1 Ohm Max |
| Huidige score: | 290mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |