Kopen PM3316-1R5M-RC met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | PM3316 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 3MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | M8558TR PM33161R5MRC |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM3316-1R5M-RC |
| Inductie: | 1.5µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.209" (5.30mm) |
| Frequentie - Test: | 1kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 95MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 9 mOhm Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 1.5UH 6.5A 9 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 9 mOhm |
| Huidige score: | 6.5A |
| Current - Verzadiging: | 8A |
| Email: | [email protected] |