PM3604-200-B
PM3604-200-B
Onderdeel nummer:
PM3604-200-B
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
INDUCT ARRAY 2 COIL 200UH SMD
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19767 Pieces
Data papier:
PM3604-200-B.pdf
Invoering
Kopen PM3604-200-B met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±20%
Test Inductie - Verbonden In Reeks:800µH
Size / Dimension:0.550" L x 0.452" W (13.97mm x 11.48mm)
afscherming:Unshielded
Serie:PM3600
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:M1234
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Aantal Coils:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:PM3604-200-B
Inductance - parallel geschakeld:200µH
Hoogte:0.265" (6.73mm)
Uitgebreide beschrijving:Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 470 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard
Beschrijving:INDUCT ARRAY 2 COIL 200UH SMD
DC Resistance (DCR) - Serie:1.88 Ohm Max
DC weerstand (DCR) - Parallel:470 mOhm Max
Huidige beoordeling - Serie:330mA
Huidige beoordeling - Parallel:650mA