Kopen PM3604-200-B met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Test Inductie - Verbonden In Reeks: | 800µH |
| Size / Dimension: | 0.550" L x 0.452" W (13.97mm x 11.48mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | PM3600 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | M1234 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Coils: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM3604-200-B |
| Inductance - parallel geschakeld: | 200µH |
| Hoogte: | 0.265" (6.73mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 470 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beschrijving: | INDUCT ARRAY 2 COIL 200UH SMD |
| DC Resistance (DCR) - Serie: | 1.88 Ohm Max |
| DC weerstand (DCR) - Parallel: | 470 mOhm Max |
| Huidige beoordeling - Serie: | 330mA |
| Huidige beoordeling - Parallel: | 650mA |
| Email: | [email protected] |