Kopen PM518S-560-RC met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | PM518S |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 8.9 @ 2.52MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM518S-560-RC |
| Inductie: | 56µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 13MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 56µH Shielded Wirewound Inductor 480mA 600 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 56UH 480MA 600 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 600 mOhm Max |
| Huidige score: | 480mA |
| Current - Verzadiging: | 550mA |
| Email: | [email protected] |