Kopen PMEG050T150EPDAZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 550mV @ 15A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 50V |
| Leverancier Device Pakket: | CFP15 |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 60ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 3-SMD, Flat Leads |
| Andere namen: | 934069826139 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 175°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PMEG050T150EPDAZ |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 50V 15A Surface Mount CFP15 |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 50V 15A CFP15 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100µA @ 50V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 15A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 800pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |